od 1994 na trhu - Hemann,s.r.o


O firmě Hemann

Děkujeme za důvěru a přízeň

Rovnováha znamená zdraví

Začínali jsme v roce 1994 s jedním výrobkem z guarany – Gvaranalem, přírodními tabletami. Desítky výstav po celé republice i v zahraničí, stovky přednášek, spolupráce s klinikami a lékaři, to vše přispělo k rozšíření výroby a k dnešnímu sortimentu.

Poznali jsme mnoho lidí z různých oborů a naslouchali jejich radám, připomínkám a potřebám týkajících se zdraví. Prostudovali jsme spoustu staré lékárenské a lékařské literatury a herbářů. Vytvářeli jsme receptury dle potřeb a pro zdraví  lidí. Tak vznikla např. yucca schidigera – na detoxikaci.

V Polsku na výstavě v Poznani nám vyprávěli o vilcacoře, v odborných časopisech a herbářích jsme se dočetli o  vilcacoře i o působení polského misionáře, pátera , bylinkáře Edmunda Szeligy, který vilcacorou uzdravoval někdy i těžce nemocné lidi. Na výstavě v Praze vyzkoušel náš Gvaranal pracovník Ministerstva obrany ČR, během hodiny se vrátil k našemu stánku s tím, že se únava ztratila a byla z toho spolupráce, zásobovali jsme Gvaranalem jednotky SFOR.

 

Po čase pro veliký zájem jsme začali zřizovat prodejní sklady po celé České republice, na Slovensku a v Polsku. Spolupracovali jsme také  s Koospolem Praha.

Naše výrobky byly na účinek odzkoušeny ve Fakultní nemocnici – Královské Vinohrady Praha, v Ústřední vojenské nemocnici Praha - Střešovice, v Masarykově onkologickém ústavu na Žlutém kopci v Brně, Antistress byl ve zdravotním středisku ve Varnsdorfu vyzkoušen u dětí s koktavostí.

Spolupracujeme se zdravotnickým lékárenským zásobováním Phoenix už cca 20 let. Přísná kritéria schvalovacího řízení na Ministerstvu zdravotnictví nás naučila dodržovat kvalitu. Před téměř 30 léty byly normy opravdu přísné.

Obstáli jsme. Jsme vděční našim spolupracovníkům a odběratelům, kteří jsou spokojení s kvalitou a účinkem našich výrobků, užívají je, doporučují a dále prodávají.

Naše firma HEMANN dodržuje zásady správné výrobní praxe, správné výrobní postupy, kvalitu vstupních surovin, hygienu prostředí, odbornost pracovníků.

S poděkováním vzpomínáme na dobrou spolupráci, inspiraci a rady: 

MUDr. Václava Vydry, prof. Ing. Pavla Valíčka, PaedDr. Anny Pjetášové, MUDr. Oldřicha Macharáčka, doc. MUDr. Lubomíra Kužely, DrSc, MUDr. Ivo Kocáka Ph.D, MUDr. Miroslavy Nekulové, MUDr. Zdenky Růžičkové, Prof. Ing, Ignáce Hozy, CSc., Josefa Antonína Zentricha a dalších.