Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Počátek užití této bylinné směsi byl v podpůrné léčbě u těhotných žen – diabetiček u nichž se projevila přítomnost cukru v moči a současné svědění kůže, sliznic, neklidu, nechutenství a zvracení. Později pro úspěch se začal DIAMID užívat u diabetiků, kteří byli na perorálních antidiabetikách a dietě. Nakonec se k DIAMIDU dostali diabetici na insulinu s pokročilými průvodními komplikacemi (diabetické vředy na nohou, diabetické gangrény a vážné poruchy cévní na dolních končetinách, lidé s plísňovými ekzémy, s diabetickou retinopatii - nezánětlivého onemocnění sítnice, či výraznými neuropatiemi a po mozkové příhodě). U všech došlo ke zlepšení a po několikatýdenním užití k ozdravění. Pozoruhodně rychlá zlepšení zaznamenali pacienti po mozkové příhodě a s neuropatiemi. U vředových a plísňových onemocnění došlo k uzdravení po 2 měsících.

Diabetici na začátku onemocnění nemají představu o komplikacích, které je čekají a účinky DIAMIDU ještě nemohou zaznamenat, neboť vlastní zkušenosti chybí. V jejich případě jde o preventivní opatření a tak mohou plnohodnotný život prodlužovat. Výhodou je užití při různých infekcích (chřipky, angíny, bronchitidy), které jsou u nich častější než u jiných lidí a průběh častěji bývá komplikovanější a delší. Dosud není zvykem po antibiotické léčbě u diabetika provádět mikrobiální vyšetření na plísně nebo po předchozích onemocnění použít antimykotika. Průběžně podávaný DIAMID zvyšuje účinnost antibiotik a zamezuje rozmnožení plísní ve střevě i na kůži. Ve více případech u diabetiků bývá hypertense na podkladě atherosklerozy tepen. V tom případě je vhodná kombinace podpůrné léčby se saponinovou a antiagregační aktivitou (snížení krevní srážlivosti pomocí YUCCA shidigera 98,5%), která zabraňuje usazování soli vápníku a rozpouští fibrinové plaky na cévní stěně, usnadňuje vylučování degradovaných bílkovin a zabraňuje tvorbě trombů či je rozpouští. Taková kombinace je úspěšná zejména u periferních poruch cévního systému jako jsou bércové vředy, svalové křeče, suché nekrózy prstů (diabetická noha) a Burgerova choroba s úplným ucpáním cév.

Významný účinek stabilizační má DIAMID u poruch oční sítnice, kde skleróza očních cévek způsobuje zhoršení zraku a odchlipování sítnice. Také se rychleji rozvíjí šedý zákal a zmnožují se „mušky“, praskají cévky na bělmě.

Pozoruhodný efekt byl pozorován u diabetiků po mozkové příhodě. Pokud jako podporu metabolismu berou postižení DIAMID, jejich stav se zlepšuje zcela evidentně a rehabilitace je podstatně lepší a kratší. Další dobrý efekt byl pozorován u mladých dívek trpících anorexií (nechutenstvím) nebo bulimií (žravostí), u nich došlo k velké ztrátě na váze.. Realimentace (obnovení výživy) u těchto pacientů je obtížná, DIAMID ovlivňuje metabolismus cukrů, proto přibývání na váze není provázeno zažívacími potížemi a psychický stav se značně zlepšil (mozek pracuje na cukr). DIAMID není časově omezen v užívání. První pacienti jej berou již skoro 30 let.

Návyk a vedlejší účinky nejsou známy (sledováno 15 let).

MUDr. Václav Vydra, gynekolog a akupunkturista, Aš

 

 

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009