Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Směs přítomných léčivých bylin  obsahuje typické středoevropské druhy s mnohosetletou tradici užívání. Moderní doba umožnila skloubit vlastnosti jednotlivých rostlin, jejich složení v chemickém smyslu, tradované i nově objevené léčivé vlastnosti a v rozpisu vhodně využít součinnosti v nižší dávce a tak odstranit časové omezení užívání. Vyváženost zaručuje mírný nástup účinků a lze směs užívat neomezeně při dodržení denní doporučené dávky. Určení rostlinného extraktu směřovalo původně k udržení zdraví při změnách a poruchách provázejících přechod a stárnutí obecně, jak se později ukázalo, působení zamezovalo i dalším příznakům přirozeného stárnutí s jeho potížemi.

Stárnutí je komplex změn, které vznikají nenápadně a je pro ně charakteristické postupné snižování funkcí různých orgánů, prodloužení regenerace při onemocnění, pocit únavnosti a vyšší výskyt přechodných potíží z různých orgánů (svaly, klouby, zažívání, poruchy srdeční výkonnosti, poruchy průchodnosti tepen a žil, sklony k otokům, atrofie kůže a vytváření pigmentových skvrn, bolesti hlavy, přecitlivělost na atmosférické vlivy či návaly horka nebo zimomřivost, psychická labilita, nespavost a nepříjemně snížená celková výkonnost). Pravidelné užívání BENEFLAMUSu zmíněné projevy citelně oslabuje a lidé se při jeho účincích cítí lépe a jednoznačně popisují vyrovnanost a lepší výkonnost. Jde opravdu o doplněk k tomu co představuje překlad názvu BENEFLAMUS – dobrý plamen. Dávkování je v prvním týdnu 3 x denně malou lžičku, následně stačí 2 x denně

Vedlejší účinky nejsou známy, relativní je alergie na některou z uvedených bylin. Bylinný koncentrát obsahuje kromě zmíněných bylin guaranu v množství odpovídajícím denní dávce 80 mg. Účinek guarany spočívá v psychické stimulaci a regulaci rovnováhy vegetativních nervů ovládajících funkce mnohých orgánů a cévního systému. Udržuje duševní bdělost, pomáhá proti únavě, udržuje vytrvalost a dobrou tělesnou odolnost. Zpomaluje procesy stárnutí, pomáhá při poruchách trávení, proti nadváze aktivizaci potřeby pohybu, pozitivně ovlivňuje potenci. Má lipolytické a vasodilatační vlastnosti, které zlepšují až odstraňují příznaky atherosklerosy. Má podobné vlastnosti jako Acylpyrin, protože snižuje riziko tvorby trombosy. Název BENEFLAMUS znamená dobrý oheň, takže vystihuje přání mnohých mužů a žen, aby měli i ve vyšším věku potřebnou energii pro aktivní život.

MUDr. Václav Vydra, gynekolog a akupunkturista Aš


 

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009