Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Diamid z dopisů

.....Vynikající zkušenost máme i s dalším výrobkem Diamid. Naše budoucí snacha onemocněla silnou cukrovkou a půl roku trpěla zánětem nervů v obou nohách. Na radu pana prim. MUDr. Vydry začala užívat tento lék a přinášel ji velikou úlevu a posléze vyléčení. Nyní je zcela bez potíží......

Od 7.7. používám na potlačení nepříjemného bolestivého brnění a obnovení plné hybnosti ruky a nohy 2x denně Diamid + na noc 1 tbl. Yuccy shidigery / + nepravidelně – dle potřeby – Vitafort a Anti Stress/. Při užívání 1. lahvičky Diamidu se potíže po podání zklidnily vždy na dobu 2 hodin. Nyní již beru 2. balení a postupně dochází k celkovému zlepšování, co do intenzity i četnosti.

Marie Dvořáčková, Cheb

……… hodně stejně spokojených zákazníků, jako jsem i s Vašimi výrobky spokojená já a celá naše rodina. V loňském roce onemocněl manžel - tlak, srdce, cévy.

Po příchodu z nemocnice bral hodně léků, přidal se cukr v krvi, cholesterol, zhoršila se dna. Potom začal brát Vaše výrobky, Inulín + vit.C, Diamid, YUCCU shidigeru 98,5%. Když byl minule na kontrole, paní doktorka jej chválila, protože cukr, cholesterol i dna jsou v pořádku, v pořádku je i krevní tlak. A to vše díky Vašim výrobkům. Díky Vám za ně.

Zdena S., Havlíčkův Brod

1763 | Chalupová | January 10, 2009, 2:36 pm Užívala jsem 12 týdnů na chronický zánět slinivky DIAMID. Byla jsem spokojená. Mohu přípravek užívat dál nebo je nutné nějakou dobu počkat ?

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009