Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Ginkgo Maca z dopisů

………..jak to bývá, člověk v létech už tak trochu zapomíná. Vyzkoušeli jsem už hodně výrobků včetně hořčíkových tablet s ginkgo bilobou od konkurence, ale to co vyrábíte Vy jako GINKGO MACA nemá mezi potravinovými doplňky srovnání. Paměť funguje jako zamlada a i jinak se cítíme výborně.

S Vašimi výrobky jako je YUCCA shidigera98,5%, GVARANAL a AntiStress jsme také doma všichni velmi spokojeni, ty jsme už také měli možnost vyzkoušet.

Tak ať se Vám práce i nadále daří a ……
Dagmar F., Havířov


 

.....do rostlinných preparátu velký fanda a zajímám se tudíž i o maličkosti, musím podotknout, že vaše GINKGO MACA je bezkonkurenční .....
Karel L......

.........Musím ke své objednávce dodat, že jsem s Vašimi výrobky opravdu spokojena. Vydatně plní svou funkci. Slouží již celé mé rodině, ale mně především.

Děkuji.


 

Irena S. Plzeń

2028 | Kateřina | April 23, 2009, 12:46 pm Vážený pane doktore, děkuji za Váš výrobek GINKGO MACA. Na Zahradě Čech mi jej doporučila paní u stánku Vaší firmy.Léčím se s migrénou,beru 3 měsíce 2x denně Topiramat, nyní budu začínat brát lék Cinarizin, neboť jsem měla po Topiramatu vedlejší účinky.Při záchvatech migrény užívám Relpax. Každodenně mne bolí hlava, cca po 1,5 měsíci užívání Topiramatu byla každodenní bolest sice utlumena, bohužel však přetrvávala. Nyní když užívám Ginkgo, přišly dny kdy není bolest hlavy žádná!Tuto změnu přičítám právě Ginkgu.Dovolte mi dotaz zda mám Gingo užívat další balení 3x denně jak nyní jak mi paní doporučila.Nebo dávku snížit? Na stránkách jsem našla také další výrobek Guaranal, zajímalo by mne zda by třeba nebyl i tento výrobek pro mne vhodný.Dále bych ráda začala užívat Femigard. Je to pro mne vhodné?Děkuji za Vaši odpověď i za pomoc, které se mi od Vás dostalo. K.

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009